Корисні соки, які розріджують кров

Занадто густа кров погано проходить судинами, підвищує ризик утворення варикозного розширення вен, тромбозу та інсульту. Проте, почавши підозрювати у себе підвищену в’язкість крові, не панікуйте – допомогти Вам можуть корисні ягідні соки, що сприяють її розрідженню.​

ЯКІ СОКИ СПРИЯЮТЬ РОЗРІДЖЕННЮ КРОВІ?

Малиновий сік

Фактично може замінити аспірин, оскільки містить ацетилсаліцилову кислоту, яка знижує жар і розріджує кров, а також калій, який запобігає згортанню крові.

Полуничний сік

Також містить компоненти для розрідження крові і знижує ризик утворення тромбів. Проте, варто зауважити, що полуниця – алерген, отже підійде не всім.

Смородиновий сік

Сік смородини знижує жар і набряклість, а також стимулює імунну систему. Смородина містить безліч органічних кислот, які запобігають згущенню крові.

Сік журавлини

Журавлиновий сік багатий на велику кількість вітамінів, мікроелементів і органічних матеріалів. Це відмінний засіб для придушення запальних процесів. А кислота, що входить в нього, запобігає згортанню крові.

Вишневий сік

Вишневий сік містить майже всі речовини, які необхідні для розрідження крові. За ступенем ефективності близький до малинового і полуничного соків.

Гранатовий сік

Сік граната особливо корисний людям з анемією – їм рекомендується випивати, як мінімум, 1 склянку на день. Гранатовий сік знижує ризик розриву кровоносних судин, покращує кровообіг і розріджує кров. Він також сприяє виведенню з організму токсинів і шлаків.

Виноградний сік

Він не тільки розріджує кров, але і знижує рівень «поганого» холестерину і перешкоджає шкідливому впливу вільних радикалів.

ОСТАННІ НОВИНИ

Зустрічайте «Наш Сік» з українських фруктів та овочів врожаю 2023 року

Із закінченням збору нового врожаю 2023 року, ТМ «Наш Сік» презентує соки, виготовлені з найсвіжіших...
Читати далі ...

Наш 100% сік – природня користь вітамінів і нічого зайвого

Весна – час зарядити організм вітамінами та підтримати імунітет. Піклуючись про споживачів, ми випускаємо продукти...
Читати далі ...

Гранат виявився засобом проти старіння

Вчені зуміли довести омолоджуючий потенціал соку граната: кишкові бактерії перетворюють молекули, що містяться в плодах...
Читати далі ...

Компанія “Вітмарк-Україна” підтвердила сертифікати ISO 9001:2008 та ISO 22000:2005.

​«Вітмарк-Україна» та ОКЗДХ пройшли сертифікаційний аудит на відповідність вимогам міжнародних стандартів ISO 9001: 2015 «Система управління якістю» ...
Читати далі ...

Соки з природними антиоксидантами

Кращий спосіб запастися корисними речовинами отримати їх з овочів і фруктів, зокрема у вигляді соків...
Читати далі ...