Наш 100% сік – природня користь вітамінів і нічого зайвого

5-18-2020

Весна – час зарядити організм вітамінами та підтримати імунітет. Піклуючись про споживачів, ми випускаємо продукти, що приносить користь мільйонам людей.

 

Серед новинок, які Наш сік представив цієї весни –  100% соки. Тепер слідкувати за своїм здоров’ям стало ще легше, адже 100% соки багаті вітамінами та корисними мікроелементами, які допомагають організму боротися з щоденними стресами та поганою екологією

Для наших сокiв ми використовуємо лише відбірні фрукти та овочі, більшу частину з яких переробляємо самостійно. Ми не додаємо цукор та консерванти, тож ви можете бути впевненi, що купуєте 100% натуральний продукт.

 

Зустрічайте найширшу на масовому ринку лінійку Наш 100% сiк:

 

1. Яблучний –  відрізняється високим вмістом вітаміну С, містить велику кількість органічних кислот та мікроелементів: калій, магній, мідь, залізо. Що допомагають у швидкому відновленні організму після фізичних та розумових навантажень, підвищують його стійкість до негативних факторів довкілля.

2. Грушево-яблучний – поєднання яблучного та грушевого соків має особливу цінність. До його складу входять вітаміни А, Е, В, С. Окрім того у соку з груш і яблук присутні ефірні масла, фруктоза і глюкоза, пектини, антиоксиданти і мінеральні солі. Подібний комплекс вітамінів та мінералів сприяє зміцненню імунної системи, заряджає енергією на весь день.

3. Овочевий – корисний мікс з томату, перцю та моркви. Завдяки унікальному комплексу біокомпонентів сік має стійкі антиоксидантні властивості. Природні антиоксиданти зміцнюють захисні механізми організму та оберігають його від токсинів.

4. Томатний – джерело Вітамінів С та E. Його щоденне вживання сприяє нормалізації обміну речовин, попереджує процеси старіння та допоможе завжди бути в тонусі.

Наш 100% сік потурбувався аби ви та ваші близькі отримали максимальну користь фруктів та захистили свій імунітет

ОСТАННІ НОВИНИ