Зустрічайте «Наш Сік» з українських фруктів та овочів врожаю 2023 року

11-16-2023

Із закінченням збору нового врожаю 2023 року, ТМ «Наш Сік» презентує соки, виготовлені з найсвіжіших українських фруктів та овочів. Осінь щедра на свої дари, тож ця продукція вже доступна на полицях магазинів.

Для забезпечення виготовлення якісної сокової продукції від Одеського консервного заводу дитячого харчування (ОКЗДХ), вже впродовж багатьох років на базі власних виробничих потужностях компанія збирає та переробляє фрукти та овочі, у тому числі, для бренду відомої торгівельної марки «Наш Сік».

З початку активних бойових дій ОКЗДХ не на мить не зупинявся та продовжував працювати, забезпечуючи дорослих та дітей смачною та корисною продукцією, а також активно допомагаючи ЗСУ та благодійним фондам. Більше того, у 2023 році на підприємстві реалізували складний проєкт – вирощування, збір та переробка томатів в Одеській області. Завдяки цьому компанія планує забезпечити високоякісною сировиною власні потреби виготовлення продукції, зокрема, популярного 100% томатного соку «Наш Сік».

Збір томатів на власних господарствах та їх переробка тривала з кінця серпня по початок жовтня 2023 року. Вже з жовтня споживачі можуть оцінити старання фахівців компанії, високу якість та смак продукції, виготовленої зі свіжого врожаю одеських томатів. Окрім томатного, традиційну якість соку від ОКЗДХ можна скуштувати й в інших соках із свіжеперероблених сезонних фруктів: яблучному, яблучно-персиковому та яблучно-грушевому.

«Наш Сік» завжди відрізнявся натуральністю та відмінним смаком. Саме завдяки цьому він став улюбленим соком мільйонів маленьких та дорослих українців – говорить Максим Протопопов, менеджер з бренду. У цьому сезоні «Наш Сік» пропонує споживачам продукцію зі свіжих фруктів та овочів нового врожаю 2023 року, які ми дбайливо виростили на родючих ланах Одещини та переробили, максимально зберігаючи їх природню користь та смак. Ми пишаємося якістю наших соків та впевнені, що вони сподобаються українським родинам».

 

 

ОСТАННІ НОВИНИ